Valley Ford Hotel

$$$$|Pokaż na mapieValley Ford, Stany Zjednoczone Ameryki|
49 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Valley Ford Hotel
$$$$

Przegląd

2-gwiazdkowy Valley Ford Hotel oferuje 7 pokojów jedynie 4 km od Christo and Jeanne-Claude Running Fence Park.

Lokalizacja

Potter Schoolhouse znajduje się zaledwie w 4 km stąd. Bodega Bay jest 10 minut jazdy samochodem. Church of Saint Teresa of Avila leży 6 km od obiektu.

Ten hotel leży około 35 km od lotniska Charles M. Schulz Sonoma County.

Pokoje

Pokoje w Valley Ford Hotel wyposażone są nie tylko w patio i biurko, ale także oferują oddzielną toaletę, wannę i prysznic w łazienkach.

Jedzenie

Śniadanie podawane jest w restauracji.

Wypoczynek & Biznes

Miejsce na piknik i pole golfowe dostępne za dodatkową opłatę.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 15:00-23:59
od 10:00-11:00
Udogodnienia
Darmowy publiczny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w pokojach hotelowych.
Inne informacje
Śniadanie
Hotel oferuje śniadanie pełne w cenie USD 15.0 per person. 
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma dodatkowych łóżek. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Budynek
Liczba pokoi:8
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Studio z łóżkiem king-size
  • Miejsce do spania:
    2 łóżka King Size
  • Prysznic
  • Ogrzewanie
Pokój z łóżkiem queen-size
  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size
  • Prysznic
  • Ogrzewanie

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Darmowy parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja
Posiłki/ Napoje

Bar/ Poczekalnia

Restauracja

Pierwszy drink za darmo

Kawiarnia

Telewizja

Telewizor LCD

Tylko dla dorosłych
Zameldowanie/ Wymeldowanie

Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

Sport i fitness

  • Windsurfing
  • Kajakarstwo
  • Piesza turystyka
  • Jazda konna
  • Jazda na rowerze
  • Pole golfowe
  • Gra w rzutki
  • Wędkowanie

Usługi

  • Usługi dla zwierząt domowych
  • Obsługa porządkowa
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Pierwszy drink za darmo
  • Szczęśliwa godzina

Wyżywienie

  • Restauracja
  • Bar/ Poczekalnia
  • Stoły piknikowe
  • Obiad

Zaplecze konferencyjne

  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

Udogodnienia dla dzieci

  • Gry planszowe
  • Menu dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

  • Toaleta dla niepełnosprawnych

Rekreacja

  • Plaża
  • Rozrywka na żywo
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Łaźnia publiczna

Wyposażenie pokoju

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Ogrzewanie
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Media

  • Telewizor LCD
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Valley Ford Hotel

💵 Najniższa cena pokoju 655 PLN
📏 Odległość do centrum 100 m
🗺️ Ocena lokalizacji 7.8
✈️ Odległość do lotniska 34.4 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Charles M. Schulz Sonoma County, STS

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
14415 Highway 1, Valley Ford, California, Stany Zjednoczone Ameryki, 94972
Widok mapy
14415 Highway 1, Valley Ford, California, Stany Zjednoczone Ameryki, 94972
  • Atrakcje turystyczne
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Restauracja
Rocker Oysterfeller's
20 m
Restauracja
Valley Ford Cheese and Creamery
60 m
Restauracja
Estero Cafe
90 m

Opinie o Valley Ford Hotel

Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Valley Ford Hotel

Czy w pobliżu Valley Ford Hotel są jakieś atrakcje turystyczne?
Popularne atrakcje warte odwiedzania to Christo and Jeanne-Claude Running Fence Park, z lokalizacją około 10 min jazdy autem od Valley Ford Hotel, jak również i Church of Saint Teresa of Avila, z dostępem w około 6 km.
Jakie lotnisko leży najbliżej do 2-gwiazdkowego hotelu Valley Ford Hotel?
Najbliższe do 2-gwiazdkowego hotelu Valley Ford Hotel lonisko Charles M. Schulz Sonoma County jest położone w 39 minutach (35 km) jazdy samochodem.
Czy hotel Valley Ford Hotel ma parking na miejscu?
Tak, hotel Valley Ford Hotel proponuje parking na terenie.
O której godzinie mogę się wymeldować z tego hotelu?
Wymeldować się z tego hotelu można od godziny 11:00 do godziny 11:00.
Jakie są koszty pobytu w tym hotelu?
Ceny za pokój w tym hotelu zaczynają się od 178 $.
Czy 2-gwiazdkowy Valley Ford Hotel oferuje udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?
Tak, 2-gwiazdkowy Valley Ford Hotel zapewnia łazienki dla niepełnosprawnych i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych aby poprawić wrażenia gości ze specjalnymi potrzebami.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój